30" TOWEL BAR (ALNA8020-30-PN)
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ALNA8020-30-PN
Description
30" TOWEL BAR
    View AllClose
    Additional Information
    Collection:
    Classic Traditional
    Item Type:
    Towel Bars
    Item Finish:
    Polished Nickel
    Material:
    None
    Mounting Holes:
    None
    Projection:
    3" (76mm)
    Item Length:
    30" (762mm)