30" DOUBLE TOWEL BAR (ALNA8025-30-BARC)
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
ALNA8025-30-BARC
Out of stock
Description
30" DOUBLE TOWEL BAR
    View AllClose
    Additional Information
    Collection:
    Classic Traditional
    Item Type:
    Towel Bars
    Item Finish:
    Barcelona
    Material:
    None
    Mounting Holes:
    None
    Projection:
    5.81" (148mm)
    Item Length:
    30" (762mm)